| Ela_5667 a întrebat:

E normal ca dupa o zi de la primul contact sexual, sa am o scurgere maronie? va rog sa imi spune`ti

Răspuns Câştigător
| marymaryanne a răspuns:

Buna dana. te rog nu te speria ca este ceva normal.asa mi s-a intamplat si mie si chiar na tiut vreo 3 zile.deci te rog sa fii linistita si sa nu te sperii.happyiti doresc multa fericire in viata

5 răspunsuri:
| llllllllllll a răspuns:

Da, este normal deoarece de la ruperea himenului este o mica sangerare. Imagineaza-ti ca sangele acela a curs sa spunem aproape tot atunci la momentul actual, dar se poate ca, secretia aia care o elimini in amestec cu sangele ramas, s-a facut putin maroniu.

| tia a răspuns:

Da, e cat se poate de normal. happy
Nu te ingrijora ca nu ai de ce. :p

| theangelz a răspuns:

Din cate m-am interesat... da.(si am citit vreo 3 carti)

| Noname1465 a răspuns:

Stai linistita, este normalbatting eyelashes

| andruska_9831 a răspuns:

Da din cate am auzit