| Girl4 a întrebat:

E normal ca dupa prima odata cand faci dragoste sa te doare burta aproximativ o saptamana, sa urinezi des si sa fi balonata?
*FUNDA*

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca dezvirginarea s-a desfasutat cu mai multa greutate, si a fost necesar un timp destul de lung pentru a fi realizat, intr-un astfel de caz durerea acumulata in muschi zonei pelviene si vulvare sub forma de ''febra musculara'', disparitia disconfortului instalat si a durerii aparute in zona abdomenului inferior, necesita o perioada de timp mai indelungata, chiar si de peste 1 saptamana. Sanatate!

| Matei_Ciprian_Ciobanu_1990 a răspuns:

Esti sigura ca nu s-a **** in tine