| romina112 a întrebat:

Hei!batting eyelashes Am o problema, am facut prima data dragoste cu prietenul acum 2 saptamani si nu cred ca m-am dezvirginat pentru ca penisul lui su a intrat in vagin doar pe langa, pot sa raman insarcinata? de cand am facut-o ma doare burta si sunt balonata :-s. de ce este asa. nu am greturi, nu mi-e rau doar ma doare burta si sunt balonata. nu cred ca as fii insarcinata pentru ca daca as fii insarcinata as avea greturi si burta nu s-ar observa doar la 12 saptamani.

niste sfaturi va rog happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai ca nu pricep cum adica a intrat pe langa? ori ati facut sex ori nu?

| romina112 explică (pentru suntserios):

Penusul lui nu a intrat in vagin. s-a dus pe langa, dar am gresit si nu am observat

| SweetAl3x a răspuns (pentru suntserios):

Da, chiar asa... cum adica "pe langa"? Pe langa nu se face sex... laughing

| suntserios a răspuns (pentru romina112):

Ce ma? pai atunci inseamna ca nu ati facut sex... cum adica s-a dus pe langa si nu ai observat? tu macar stii ce inseamna sa faci sex?