| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

E normal ca in stare normala pielea sa fie deasupra capului la penis? si in erectie capul doar putin sa iasa afara? sunt virgin am 16ani si imi e frica ca daca incerc sa trag pielea mai in jos sa imi iasa capu mai mult mi se poate intampla ceva
Cineva mi-a zis ca am fimoza, ce e aia?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Da, ai penisul afectat de fimoza din moment ce in stare erecta nu poate fi decalotat. Degeaba intrebi demai multe ori fiindca raspunsul CORECT ramane unul singur si acelasi. Toti care ti-au raspuns sunt complet pe langa problema cu care te confrunti fiindca nu au cunostinte medicale si dau raspunsuri pur si simplu doar ca sa se afle in treaba. Pentru a te convinge, sau sa fii sigur nu ezita si intraba-ti medicul de familie, consultatia fiind gratuita, sau adreseaza-te unui medic urolog.

| lpavel a răspuns:

Putin te va durea dar nu se va intampla nimic asa e normal! Nu ai nimic nu te lua dupa toti prostii...

| vocea a răspuns:

Stai calm frate, e normal pielea se face elastica in timp, plus ca e si mai sanatos deoarece iti protejeaza ureta

| kandaraki a răspuns:

Nu incerca, e normal sa stea asa

| Randomuser2000 a răspuns:

Prajitura

| Claudiu12370 a răspuns:

Poti mult timp..Sa tragi..Si nu e nicio problema