| Gabriel7882 a întrebat:

Am o piele care este lipita de capul penisului adică belesc văd capul și pe cap este lipita o piele care nu permite sa belesc mai mult și adica nu e ață și nu stiu ce e. Fimoza nu este deoarece pot decolata dar pe cap este prinsa o piele

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SharpEagle a răspuns:

Se numesc aderente. Mergi la doctor, se rezolva usor.
Unde e lipita? In partea, sa-i zicem, cu scobitura, nu? Adica, la baza capului?