| Bozgi200 a întrebat:

E normal că lichidul preejaculator sa fie amestecat cu sperma, in loc să vina pe rând?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal, lichidul ăla are rolul să-ți curețe canalul, pe canal aveai spermă = ce ai zis

| corbulalbrosu a răspuns:

In niciun caz NU este NORMAL ca lichidul preejaculator sa fie amestecat cu sperma. Insa invers DA. Fiindca in momentul ejacularii sperma se amesteca cu lichidul preejaculator existent in URETRA, preia acel lichidul existent si o antreneaza si elimina din penis. Sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| alex04041982 a răspuns:

Da,e normal, pe canalul penisului tot timpul exista"urme "de spermatoizi, putini dar suficientu pentru o sarcina.e posibil sa nu simti cand ies.cea mai sigura solutie" foloseste prezervativul"e mai sigur.