| DemonicGirl a întrebat:

E normal ca o fată ca să uite la filme porno?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca da.Traim intro societate libera in care exista egalitatea intre sexe. In concluzie, tu ca fata ai exact aceleasi dreptul ca orice baiat. Daca iti face placere sa faci un anumit lucru nimeni nu are dreptul sa-ti ingradeasca respectiva placere sau dorinta.

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

In general, da, dar depinde de varsta.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu te intreb pe tine, e normal sa bei apa cand iti este sete?

| mihai69 a răspuns:

Normal? orice îți face plăcere și nu deranjează pe alții poate fi considerat normal.

| aXy99 a răspuns:

De ce n-ar fi?

| Oana92 a răspuns:

E perfect normal.

| DonaldTrump a răspuns:

Cu siguranta de ce nu ar fi?

| WeAreSmart a răspuns:

Nu exista normal si anormal. Trebuie sa gandim logic asupra intrebarii. Filmele porno nu dauneaza fetelor de aceea cred ca-i in regula

| Miihaa a răspuns:

Da, e normal. Eu recunosc ca ma uit