| YoYo a întrebat:

Fetelor le place sa se uite la filme porno?

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Le place, dar rar care recunosc.
In urmatoarele zile vei vedea fel de fel de proaste care vor incepe
"Eu? nu ma uit eu la filme, vai porcule, vai esti un nesimtit "
Saracele, sunt satule de filme pornolaughing

| YoYo explică:

Interesante raspunsurile voastre thinking, si eu gandesc la fel. Ar fi interesant un raspuns de la o fata sincera.

| DzeL a răspuns:

Da..Normal ca le place, dar desigur nu asa mult ca baietilor ..Baietii se gandesc mai mult la sex, mult mai mult happy decat fetele

| Aly07 a răspuns (pentru DzeL):

Gresit happy

| DzeL a răspuns (pentru Aly07):

Ce-i gresit?laughing

| altrix a răspuns:

Depinde de varsta. nu cred ca fetele de 10 ani adora filmele porno.

| YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman a răspuns:

Ai probleme cu encefalul?