| nobooody a întrebat:

E normal ca o fata sa-si piarda virginitatea inainte de nunta?

24 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Intrebarea ta este cu mult depasita.
Eu as intreba daca mai exista fete care sa ramana virgine pana in ziua nuntii?
Sau cel putin pana la starea civila.

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Da e normal.

| Adrianetc a răspuns:

Din ce punct de vedere? Religios? Nu, chiar si inainte de casatorie, actul sexual se numeste curvie. D.p.d.v moral? da, pana si la scoala ne invata ca decat sa dezvirginam fata, mai bine sa practicam actul sexual anala, si totusi ei au spus ca asta e o perversiune.

| neutrino a răspuns:

Normalitatea, cel putin in cazul de fata, este un concept relativ.

| HueyFreeman a răspuns:

Nu, tatal fetei poate primi 5 gaini, 3 capre si un cocos daca fata este virgina.

| Cristiann25 a răspuns:

Nu normal! Trebuie sa ramana virgina pana la 50 de ani si abia apoi sa incerce sa faca ceva cu sotul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Doar mințile închise și rămase într-un anumit stadiu afirmă contrariul.

| gingergirl1 a răspuns:

Hmm...depinde la ce te referi! daca o luam pe partea religioasa nu e bine! In rest...thinking

| kteichd a răspuns:

In mod normal fiecare poate face ce vrea cu corpul lor mai ales ca varsta minima de a intretie relatii sexuale e de 15 ani... cine vrea se pastreaza cine nu asta e

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Ce mai e normal in ziua de azi?
Sa stii ca normal nu prea e, dar ce sa facem daca toti fac asta?
Depinde si cu cine o pierzi. Daca o pierzi cu persoana cu care te vei casatori peste 4-6-10 ani, nu e nimic rau. Mai nasol daca schimbi mai multi parteneri.

| VampireBlood a răspuns:

Mai noi, nu laughing

| BlakeLively a răspuns:

Tu nu ai citit nici macar o intrebare pusa de fetele de 14-15 ani care si-au pierdut virginitatea? Si tu mai intrebi daca e normal sa-si piarda virginitatea inainte de nunta?!

| Fayree a răspuns:

~Da, este normal! apreciez cele care se tin pana in ziua nuntii. Felicitari! :*.

| JohnCena02 a răspuns:

Nee

| LordCroft a răspuns:

Este foarte normal happy

Răspuns utilizator avertizat
| Annyya a răspuns:

Nu mi se pare asa grav sa nu mai fii virgina inainte de nunta. Totusi, asa nu inseamna ca odata ce ai facut 18 ani, gata, iti pierzi si virginitatea. Dar ce tot spun eu de 18 ani, cand si fetitele de 14-15 ani si-au pierdut-o. E cam trist.

| NoNameInAction a răspuns:

Mai nou am auzit si de copii care fac sex, deci in ziua de azi orice este normal.

| alisiapretty a răspuns:

In zilele de azi da. Dar sa o faca cand e pregatita

Răspuns utilizator avertizat
| Rebecccaaa a răspuns:

Este normal.Dar multi sunt de acord ca este mai frumos sa astepti pana la nunta, pentru ca sa nu ai termen de comparatie cand e sa o faci cu sotul tau.Astfel nu apar nemultumiri gen : ala era mai bun, ala o avea mai mare..sau mai stiu eu ce laughing