| Alexandra1120 a întrebat:

E normal ca prietenul meu sa nu aiba incredere in mine mai deloc? In sensul ca daca ii spun ca am treaba trebuie sa ii dau poze pe Snapchat la un interval de timp sa vada ca eu chiar am treaba si nu fac altceva sau plec pe undeva

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este normal, te trateaza ca pe proprietatea lui. Nu exista iubire fara incredere, iar intr-o relatie trebuie sa existe incredere nelimitata si neconditionata. Este mai bine sa iti gasesti un alt partener, care sa te trateze ca pe un om, nu ca pe un animal.

| RAY a răspuns:

Are dreptate, in ziua de azi nu poti avea incredere in sexul opus, eu spun sa monteze camere video

| OldSoul a răspuns:

Prietenul tau nu are o viata proprie, nici incredere de sine, si probabil multe alte ii lipsesc.
Nu te atasa cu el, nu e de viitor relatia.

| Necunoscut112 a răspuns:

Omul nu te iubeşte, ci e obsedat. Iar tu dacă accepţi asta acum, la început, când identifici un astfel de comportament cu o iubire intensă, mai târziu s-ar putea să o încasezi, când te vei sătura să te supui acestui control.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dus rau cu pluta saracul. Inca exista persoane de genul? Nu, NU e normal asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta la relatia asta.Nu e normal sa nu aiba deloc incredere in tine.

| OMFGConrad a răspuns:

Eu mă întreb de ce mai stai cu el după ce îți arată atâta lipsă de respect...

| ady2005 a răspuns:

Nu, nu este normal. Aceasta este lipsa lui de respect fata de tine. Asa ceva nu e bine. O relatie consta din incredere reciproca, la voi nu e asta. Inseamna ca nu se poate numi relatie. Imi pare rau, dar cred ca ar trebui sa va despartiti. Dar, cum doresti.
Pupici ))
Funda?