| BloOdyDoll a întrebat:

Ce gust are sperma?

11 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Ce intrebari mai puneti si voi...
Nu stiu, si nici nu ma intereseaza.

| Miauti a răspuns:

A mea are gust de vanilie!

| Crisstina a răspuns:

Gust de. sperma! laughing)) la fel cum puiul are gust de pui, maioneza are gust de maioneza si asa mai departe. Intrebari de`a dreptu` stupide tongue

| edy132 a răspuns:

Am vazut intr-un ban care zicea asa :

Profesorul preda despre sex si alte chestii. Lun moment dat profesorul spune " intr-o lingurita de sperma se afla 75% calorii"

Atunci o eleva intreaba" Domnule profesor daca o lingurita de sperma are 75% calorii atunci de ce sperma nare gust?"

Toti incep sa rada, iar profesorul spune" Pentru ca papilele gustative se afla in varful limbii nu in fundul gatului"

Daca esti fata odata si odata tot vei afla sau poti intreba o prietena cu experienta... de ce nu mama tabig grin.

| Annie_3559 a răspuns:

Gust de sperma arelaughing te-am ajutat?batting eyelashes
[intrebari prostestioh go on"

| acdcfan a răspuns:

Depinde de alimentatia barbatului. Daca mananca multa mancare picanta v-a avea un gust sarat, daca mananca fructe, dulciuri, va fi dulce, etc.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De ciocolata

| zarkon a răspuns:

Gust-o şi să ne zici şi nouă

| LifTwist a răspuns:

Pai...cum sa iti spun, eu am gustat si are gust de pui!winking

| DanMp3 a răspuns:

laughing tare intrebarea... incearca si tu mai multe feluri [ de la mai multi ] si ne zici noua... de fapt nu mie ca nu ma intereseaza laughing celorlalte fete smug

| FaraNumePls a răspuns:

Sarat