| GwenStefani a întrebat:

Daca un baiat vrea sa ma sarute inseamna ca vrea sa fim impreuna?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este obligatoriu.
Pa, pa.

| PisyKiss a răspuns:

Mda... dar poate sa vrea asta si pentru a se da mare sau pentru a face geloasa pe cineva...

| MrsDraguttza a răspuns:

Habar nug-am

| alex951 a răspuns:

Eu nu zic ce inseamna pentru altu daca saruta o fata... dar eu daca sarut o fata sa fii sigur ca imi place de ea si as vrea sa stau cu ea

| And4rr a răspuns:

Da cum sa nu stigur ca da! Funda?

| piticcccccc a răspuns:

In cele mai multe cazuri Da, dar uneori se mai intampla din instinct sau nu stiu, din alte motive asa ca ai grijakisswhistling