| Cinevanuteintereseaza a întrebat:

E normal sa ai copchil la 10 ani?

Răspuns Câştigător
| VI3 a răspuns:

Salut!
Dacă este făcut pentru alocație, da!
Baftă!

14 răspunsuri:
| AlexandraElene9009 a răspuns:

Întrebare e pusă la mișto, dar îți dai seama cred ca nu este normal, nu e normal nici la 16 ani!

| DeeaCarmen a răspuns:

Nu. Nici nu cred ca e posibil

| VI3 a răspuns (pentru AlexandraElene9009):

Nu are ce face cu timpul lui

| VI3 a răspuns (pentru DeeaCarmen):

Normal că nu este posibil, la vârsta aceea nu poți rămâne însărcinată.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, din plastelina, carpa, burete, sau orice material vrei tu.

Răspuns utilizator avertizat
| LPCTSTR a răspuns:

Este mult prea normal... ca si cum in 2020 nu avem o durata de viata medie de 65+ ani lmfao

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Nu e normal.

| VI3 a răspuns (pentru AngelErmin):

Pentru că bărbaților maturi le este ușor să fraierească o puștoaică. Bărbații sunt vinovați, nu puștoaicele.

| nbn29 a răspuns (pentru VI3):

Menstruatia poate sa vina de la 8 ani. Orice este posibil, ca aia care a nascut la 5 ani

| VI3 a răspuns (pentru nbn29):

Întrebarea este pusă oricum la mișto

| Violleta2022 a răspuns:

La 10 ani nu ai sperma si nici penis, cu ce dumnezue il faci? Din plastelina?