| Alina574 a întrebat:

E normal sa imi placa baieti cu mult par pubian?, ma excita foarte tare baieti parosi acolo jos

10 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Alt cont de troll.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce îți place ție îți place ție. Nu e nici normal nici anormal

| RAY a răspuns:

Esti gay

| Violleta2022 a răspuns:

Asta este doar o preferinta personala, nu-i standard daca este sau nu normal.

| dullcat a răspuns:

E o simpla preferinta ce tine de persoana ta si nu are nicio treaba cu alte persoane, nu dauneaza nimanui.Sa stii ca nu orice lucru trebuie sa fie incadrat in etichetele de, normal' si, anormal', prin validarea/invalidarea celor din jur.

| Anonimboy111 a răspuns:

Parul pe corp e normal, si e ok sa ti placa

| Stonehard a răspuns:

Suntem diferiti si asta ar trebui sa intelegem. Unii apreciaza persoanele cu par, altii fara par, etc. Nu e nimic anormal.

| LePapillonSurvivant a răspuns:

Nu stiu ce sa spun despre normalitatea ta, pentru ca e a ta si e relativa.
Nu te judeca nimeni, pentru ca nu e nimeni in locul tau. Pesemne iti place pentru inspira barbatie, ceea ce e valid, dar poate nu in totalitate.
Asta e in contrast cu barbatii care se epileaza si se aranjeaza mai rau ca o femeie.
Si asta e interpretabil, pentru ca ti-o spune cineva dintr-o alta generatie.

| Anonim9118 a răspuns:

Da e perfect normal doar noi ne tragem din primate...

| imiplacepepsi23232 a răspuns:

Eu cred ca ai fetish sa ii epilezi acolo jos cu dinti