| dani_3310 a întrebat:

E normal sa ma doara capul penisului cand il ating?
(am 14 ani si nu-s virgin)

Răspuns Câştigător
| Pedala a răspuns:

Foarte normal. si eu cand am dureri vin pe forumuri. Cel mai bun lucru e sa eviti un control medical. Da-i in sloboz de fraieri! Invata 20 de ani in loc s-o arda-n futting

5 răspunsuri:
| SweetGirl_1668 a răspuns:

`Eu am 13 ani si sunt virgina`ce draq aveti` nu stiu...auzi ai 14 ani si nu mai esti virgin`.laughing)... of. Dany dani.`

| ExtraterestruTerestru a răspuns (pentru SweetGirl_1668):

Tu esti fata iar el baiat. Tu poti fi virgina dar daca vrei sa stii multi baieti se dezvirginizeaza pe la 15 ani

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

E normal ca tu la 14 ani sa spui ca nu esti virgin? raised eyebrows

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Daca toata ziua o arzi cu Manuela normal ca te doare.

| zSanta a răspuns:

@SweetGirl
@Dayenuttza
Va dat mai multe detalii la privirea acestei intrebari ma intelegeti?