| marcelarecarnrt a întrebat:

Sunt baiat si sunt virgin si cand ating capul penisului ma doare intr-un fel, adica este sensibil.E normal?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ai inceput sa te masturbezi de putin timp, si din acest motiv pielea foarte fina care acopera glandul penian (capul penisului), deocamdata este inca foarte sensibila. Cu trecerea timpului si mai ales daca te vei masturba si iti vei atinge glandul cu degetele, sensibilitatea extrema si senzatia neplacuta chiar dureroasa resimtita in acest moment se va estompa si va scadea treptat pana la disparitia completa. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da. Cu timpul va deveni plăcut.

| Emilian65 a răspuns:

Da este normal.

| ywar a răspuns:

Pentru ca esti tanar, capul penisului, pielea este foarte sensibila si este normal sa se intample asa. Poti trage la dus, putin cate putin, de pielea aceea care acopera glandul, iar cu timpul o sa vezi ca o sa se desensibilizeze. Oricum cand faci sex, glandul se decaloteaza.
Asteapta, mai ai rabdare.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu e nicio problemă