| lovefireworks a întrebat:

E normal sa-mi placa mai mult sexul oral decat cel obisnuit?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

De cesa nu fie normal?
fiecae cu preferintelelui, nu ai dc sa-ti fie rusine
Numai bine!

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Da!
Fiecare dintre noi preferă un anumit tip de sex.
Acum fie căți place oralul mai mult, decât cel vaginal, așa sunt persoane cărora le plac să practice sexul vaginal sau anal.
Și vorba aceea gusturile nu se discută.

| vrelian a răspuns:

Care sex oral ala primit sau oferit? ai uitat sa specifici. daca iti place mai mult sa ti se faca sex oral decit normal atunci nu prea te vad bine.sexul oral nu inseamna doar sa sugi asa cum spune unu pe aici.cind faci asta oferi sex oral, iar cind barbatul iti face ceti face iti da sau iti face sex oral.deci tie ce-ti place mai mult? iar daca iti place mai mult sexul oral indiferent care cum am zis esti nitel anormala, pentru ca normal la cele mai multe persoane le place sexul normal mai mult decit restu.restu sint chestii asa aperitive sa le zic.

| hotdesire a răspuns:

Intrebarea ta e departe de a fi completa dar daca te referi la sexul oral facut de el... e normal daca ai avut orgasm cand ti-a facut oral si nu ai orgasm cand faceti normal... e logic sa-ti placa oral.
Incearca si cu alt baiat cu experienta sa faci sex normal si sa ai orgasm pentru ca senzatia e mult mai intensa ca la sex oral.
Normal in sex este orice iti ofera placere, nu exista anormalwinking

| mel24 a răspuns:

E normal sa iti placa ce vrei tu! atat timp cat nu spui la nimeni tongue

| gamerulyonutz a răspuns:

Da e obisnuit funda!

| Or1Ginal a răspuns:

Adica pe romaneste ii place sa suga mai mult decat sa fie ***** straight face si nu nu e normal te vor crede oamenii ca fiind curva straight face

| dött a răspuns:

Si daca iti spun ca e anormal o sa-ti schimbi dintr-o data preferintele?

| BossDeBoss1998 a răspuns:

De ce sa nu iti placa amandoua... poate nu esti inca pregatita pentru celobisnuit

| taisanora98 a răspuns:

Mie una nu mi se pare ceva normal...straight face