| GulDan a întrebat:

E normal sa mi se scoale noaptea?

Adica mereu ma trezesc cu ea sculata de la un timp...

Si ma excit foarte rapidsad...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este cat se poate de normal ca in timpul noptii sa iti intre penisul in erectie precum si sa ejaculezi in somn.Incepand cu pubertate si in perioada de adolescenta este considerat ca fiind normal sa ai si polutii nocturne, asa numitele "vise umede". Este un semn de virilitate dar mai ales de sanatate.

| GulDan explică (pentru corbulalbrosu):

Auzi dar ce tot zice TerorizatordeUtilizatoriTPU?

Ma baga in ceata.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru GulDan):

4 barbati cu totii maturi ti-au raspuns intr-un anumit fel iar acel baietas (presupun) bate campii rau de tot rolling on the floor raspunde in general doar sa se afle in treaba. Este perfect normal sa-ti intre penisul in erectie in fiecare noapte si din cand in cand sa te trezesti ca ai si ejaculat. Vezi raspunsul d-lui Emilian65. Sa cresti mare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

rolling on the floor
4 barbati sunteti bâtă toti cand nu detectati sarcasmul.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| Emilian65 a răspuns:

Da, este foarte normal sa ti se scoale noaptea. Ar fi anormal daca nu ti s-ar scula. Atunci ar trebui sa consulti un medic sexolog care sa-ti spuna care este problema de nu ti se scoala.

| minrest a răspuns:

Pai daca mananci carne, ficat, unt. Daca mancai fasole, mazare, varza era altceva. Deonamdata inlocuieste untul cu margarina si vei vedea. Ca bonus, scapi si de raceli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am patit asa ceva niciodata.
Nu e normal.
Doar spontan in timpul zilei e cel mai normal. Noaptea in niciun caz. Toata lumea doarme.

| Bernardus a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti prost. Penisul intra foarte des in erectie noaptea si baietii normali au erectie cand se trezesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bernardus):

Citește mai sus, pușlama.

| GulDan explică (pentru anonim_4396):

Bine frate sa faca glume cu cine vrea dar aica eu pun o intrebare serioasa si nu glumeam. asa ca n-am nevoie postari de genu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GulDan):

Acel user ti-a dat si in mesaj privat explicatia la problema ta.

NPT ii zice in English.

Foarte serioasa problema, intr-adevar.

| Vesky777 a răspuns:

Esti la pubertate e perfect normal))