| mcandrey a întrebat:

Am 17 ani si ejaculez din orice fara sa intretin un act sexual cu o fata numai cat ma gandesc la ceva ma excit imediat. Am incercat o data cu o fata care nu era virgina si nu am reusit am ejaculat dupa ce mi-am pus prezervativul nici nu am apucat sa incep... sad E normal? Cum se procedeaza daca moare la intrare mai astept ceva timp sa se scoale si incerc iar?

9 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

O fi normal.

| Hakuouki a răspuns:

Incearca cu un baiat, ma gandesc ca nu ar fi asa de intens si poate situatia ar sta diferit si pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat
| BornToBeLoved a răspuns:

Esti obsedat omu, sigur ai
Vise umede si alea alea, dimineata "motod" la oua, las o
Moale... Si daca vrei sa te babardesti
Cu ceva tipa ii expliciti
Ca esti mai incins, nu te mai impacienta
Asa
Tare, nu esti armasar si nici caine... Sa
Lasi doza si sa pleci... Keep calm and make love!

| elvisel a răspuns:

Nu te mai gandii la actul in sine atunci cand esti pe cale sa ai un contact sexual, presupun ca te exciti prea mult, pur si simplu gandeste-te la cum poti sa o faci pe partenera ta sa se simta mai bine, incearca un preludiu mai lung, fa-o sa se simta bine si ai sa observi ca si problemele tale incep sa dispara treptat.

| AndyAlex533 a răspuns:

Hmmm
Păi ai ejaculare precoce, este normal dacă este pentru prima dată, cu timpul, dupa cîteva partide, te vei obişnui, iar nu o să mai ai ejaculare precoce.
Fundă?