| Nathalie18 a întrebat:

E normal sa nu poata termina dupa 30 de min de oral? De ce se intampla asta?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O sa ai bratele musculoase la cat efort faci natalia, nu e normal, cand ne atrage o fata ejaculam rapid

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Nu neaparat Ray.Depinde si de sex ca sunt uni care nu se termina la fel de repede la toate tipurile de sex sau sunt uni la care le place atat de tare incat prelungesc momentul.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Naty eu daca nu ma termin in 30 de minute trebuie sa imi iau 2 ore si nu am banii draga mea

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

laughing da am uitat ca tu esti cu de alea...Ma refer la o relatie serioasa nu parapante

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Draga mea eu nu caut asa ceva, eu ma rog sa nu apuc 30 de minute si sa nu ma termin ca vreau si normal ca sa devin barbat

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Ma cat timp faci asta cu cine trebuie si are tmp de tine nu-i problema

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Asa e naty, poate ma imprumuti tu sau o donatie din partea TPU

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

laughing

| LoveSleep a răspuns:

Pentru că nu ai idee ce faci acolo. Oralul e ca și mersul la sală. Ai nevoie de un instructor. E unul aici, îl cheamă Ady, Oaky pentru cunoscători. Se zice că e expert.

| cyupaku a răspuns:

E fata? sau baiat?

| Nathalie18 explică (pentru cyupaku):

Baiat

| cyupaku a răspuns (pentru Nathalie18):

Incercati normal...30 min

| BIoody a răspuns:

Nu stiu poate ii frica, timid, rusine, etc cine stie big grin
Poate nu faci cum trebuie rolling on the floor
Sau poate are deadline, nu se poate concentra se gandeste la filme horror cand te vede rolling on the floor))

Răspuns utilizator avertizat
| RaulMA a răspuns:

Ori nu e satisfacţie destulă. Ori trebuie adăugat ceva. Ori s-o fi masturbat cu ceva timp in urma si la a doua ejaculare durează mult mai mult. Încearcă si cu mâna si cu gura.

| jorjache a răspuns:

Ihaa
Cat il tii in gură
Yees