| anonim_4396 a întrebat:

E normal sa o ai de 12cm la varsta de 14 ani? Am 70kg si 173cm.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea poate fi apreciata ca fiind : ''asa si asa'' big grin Insa nu trebuie sa fii prea tare ingrijorat, fiindca organismul tau si odata cu el implicit si penisul se va dezvolta si inca intr-un ritm destul de accelerat in urmatorii 2-3 ani adica in perioada trecerii de la pubertate la adolescenta. Probabil ca lungimii din acest moment al penisului tau, se vor mai adauga aproape sigur minim 2-3-4 cm si in final penisul tau va deveni ''competitiv'' si vei putea satisface sexual cel putin 7-8 femei din 10. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| alina2k18 a răspuns:

Cam mica.

| StevenMetalhead a răspuns:

Da e normal. Cu timpul te vei dezvolta și acela tot se va mări. Dar deja depinde de fiziologia ta.

| alina2k18 a răspuns (pentru StevenMetalhead):

Care timp? Ca lupa nu creste pana la 25 ani laughing

| StevenMetalhead a răspuns (pentru alina2k18):

Alina... happy noi stim mai bine, eu si alti baieti iti putem confirma asta )). Ce sa mai vorbim.

Răspuns utilizator avertizat