| Mario8739276281 a întrebat:

E normal sa vad venele mai groase puțin la penis?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai altceva de facut toata ziua, decat sa ti-l studiezi, da.

| Violleta2022 a răspuns:

Doamne, ce probleme obsesive au unii cu cucul lor laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect este un cat se poate de categoric DA. Atat in partea de suprafata, cat si in interiorul trunchiului penisului, exista o retea extrem de deasa de vase de sange, de la unele foarte groase, iesite in relief, deci si foarte evidente la vase de sange mai subtiri si vase capilare. Vasele de sange si mai ales cele principale, ies mult in relief si devin evidente pe suprafata penisului in momentul in care sungele este pompat cu maxima putere de catre inima in toate vasele de sange care existain trunchiul penisului pentru a se produce intrarea in erectie. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| fenomenul56 a răspuns:

Daca esti luigos

| HoriaManolescuAndrei2 a răspuns:

Domnule Mario8739276281 nu este normal.
Probabil penisul dumneavoastra este extenuat din cauza exercitatrii stimulului labiei (dai laba prea mult).
Trebuie sa vizitezi de urgenta un doctor pentru a efectua injectarea penisului cu un antimflamator al vaselor de sange.
Marea problema este in mijlocul trunchiului penisului unde se situeaza cele mai multe vene, acestea la un momendat o sa explodeze si o sa faci hemoragie interna iar penisul o sa cada.
FUNDA PLS.