| Dimitrov_Liviu_1999 a întrebat:

Am și eu o nelamurire.
Este normal ca sa se vadă venele pe penis groase ce înseamna, este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DenisaDeni11 a răspuns:

Este normal ca in momentul erectiei venele sa iasa in evidenta din cauza circulatiei sangelui si a presiunii.
Nu este nimic anormal.
Nu ai un parinte cu care sa poti discuta? Este cel mai ok asa.

| Dimitrov_Liviu_1999 explică (pentru DenisaDeni11):

Ba da am discut si mi-a spus ca este ceva normal, la baieți\barbati. Mersi frumos! ♥

| DenisaDeni11 a răspuns (pentru Dimitrov_Liviu_1999):

Ma bucur ca te-ai convins. Cu mult drag

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Da este normal.

| fyndtnydt7u a răspuns:

Este în regulă, nu îți face griji