| WalterWhite a întrebat:

E o fata bruneta si sexy in clasa si o plac eu am incercat sa vorbesc cu ia sa ma imprietenesc dar nimi nu merge, nu prea gasesc un subiect comun? 9e genul de fata care-i place dansul, invata, si are id cu pink.)

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Caută un stil de dans care să-i placă/găseşte fotografii, articole, melodii cu pink/documentează-te şi spune-i ce informaţii noi ai desoperit despre un subiect anume/Astfel, veţi avea interese comune.Succes!

| elasexygagica a răspuns:

Spune-i ca iti place rozuhee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Monna a răspuns:

Invata sa scrii corect si poate o impresionezi si pe "ia" happy.

| bumbam a răspuns:

Poate te place si "ia" mai mult daca inveti sa scriiwinking