| NoSound a întrebat:

Pe care so aleg pe blonda care poarta ochelari si e inteligenta si e in clasa mea si e sexy sau pe bruneta cai sexy mai frumoasa inteligenta si ca nu-i in clasa mea? Si anca cv: bruneta ma place pe care?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, nu la asta ar trebui sa te uiti la o fata:daca e sexy...conteaza si alte lucruri...dar in afara de asta, alege-o pe care simti tuwinking

5 răspunsuri:
| MihaiKm a răspuns:

Frate, ia-ti o roscatalaughing Eu asa am facutlaughing

| Ayame17 a răspuns:

Pai, din moment ce te place cea bruneta de ce sa n-o alegi pe ea? Eu cred ca raspunsul e simpluhappy

| s73f1 a răspuns:

Bruneta logic

| NoSound explică:

Bruneta sta langa clasa mea e la 2 metri!

| KiDDie a răspuns:

Pă Bruneta care nu e in clasa talaughing.