| vladutz_4725 a întrebat:

E o fata in cartier de caremi place de ea ea se poarta frumos cu mine ma iarta cand ii gresesc si nu i-am marturisit ca o plac si cas vrea sa fim impreuna as avea vreo sansa in fata ei? dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Allexutsa_8314 a răspuns:

Da...de ce sa nu ai ...doar ca trebuie sa te comporti frumos cu ea sa o faci sa te placa sau sa te placa mai mult ca sa fi sigur pe tine. Cand esti pregatit ii spui ca o placi si nu o sa fie nimic rau, ai grija la comportament caci asta conteaza cel mai mult, fii natural. Succes. Funda?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Din moment ce ea se poarta frumos cu tine, tu o poti lua ca un indemn si o incurajare sa-i vorbesti despre sentimentele tale.
Nu e ceva normal ca o fata sa-ti declare prima ca-i placi si ea poate ca e si rusinoasa.Nu spun ca tu nu ai fi, dar te sfatuiesc sa incerci.
Sa nu uiti sa zambesti si, mult noroc!

| toxik a răspuns:

Daca se poarta frumos cu tine si te iarta nu inseamna ca te si place dar daca si fata are aceleasi sentimente ca ale tale exista posibilitatea de a fi impreuna happy

| Alee_1489 a răspuns:

Sigur ca da.Dar spundei intr-un mod delicatwinking