| Elena1234456 a întrebat:

E o prostie sa ii spui unui baiat in fata ce simti pentru el? Se poate speria, se poate bloca? De felul meu nu sunt directa, dar nu ma pricep la flirt >:" nu am inteles niciodata tehnicile folosite, acele priviri si zambete.Multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| bodysun a răspuns:

Vorbeste cu el, imprieteniti-va cunoaste-l mai bine si apoi puneti intrebarea ce simt pentru el... si apoi ii spui.

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sărut mîinile stimată doamnă, cît î mi plac tocurile dumneavoastră, sînt superbe cîți centimetrii au tocurile?

| BRG a răspuns:

De ce a-ți dat stupid? Chiar așa v a deranjat un compliment sincer? Atunci înseamnă că nu știți să apreciati, nu multă lume apreciază așaceva.

| Lollypop a răspuns:

Daca esti curajoasa si sigura pe tine, poti incerca fara nici o problema.Risca si vezi ce se intampla. Daca se blocheaza, lasa-i timp de gandit.Bafta!