| Euuuuuuuuuu12121012 a întrebat:

E pacat sa faci operatii estetice?

4 răspunsuri:
| alexandru921994 a răspuns:

Da este! nu stiu daca din motiv religios, dar operatiile estetice pot avea efecte secundare de perioade lungi, plus ca este interzis operatiile estetice pana la o perioada de 25 de ani datorita faptului ca organismul sufera schimbari corporale majore.

| wiliamss422 a răspuns:

Intr-un fel e pacat pentru ca iti distruge tenul.

| deeudeea a răspuns:

Din cate am inteles este pacat pentru ca-ti strici infatisarea pe care ti-a dat-o Dumnezeu

| katyTheLittle a răspuns:

Salut sunt katy, depinde daca esti frumoasa sau mai putin frumoasa dar parerea mea este ca dumnezeu te-a creat asa frumoasa cum esti si ar trebui sa ii multumim lui dumnezeu in fiecare zi pentru darul de a trai.Concluzia este ca da este un mare pacat sa faci aasa o mare prostie sad sper ca te-am convinswinking