| PumpkinDoll a întrebat:

Daca faci operatii estetice, exista riscul sa iesi mai urat ca inainte?

7 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

N-am decât două cuvinte de zis: Donatella Versace laughing

| PumpkinDoll explică (pentru anamariarot):

Lasa,atunci nu mai imi facrolling on the floorPan' la urma nu merita sa risc sa ajung asa doar ca sa ma placa o tipa

| BlackRose03 a răspuns:

Daca le faci in exces...da.
Daca mergi la un chirurg estetician fara experienta doar ca sa platesti mai putin...da.
Daca faci 3-4 operatii pentru a-ti corecta imperfectiunile si la chirurgi calificati...nu.
O rinoplastie facuta de catre o persoana cu experienta nu cred ca are ce sa-ti strice.
Operatiile estetice iti imbunatatesc aspectul fizic, nu-l distrug.
Asta cu conditia sa nu exagerezi si sa nu mergi unde platesti mai putin.

| Elena9328 a răspuns:

Normal.
Unde exista avantaje, pot fi și dezavantaje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, doar mai fake.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Normal ca exista. Operatiile estetice sunt ca si cum ai picta ceva. Odata ce ai dat o pensula de vopsea, daca ai dat-o gresit este foarte greu sa o stergi sau sa o corectezi. Ceea ce vreau sa scot in evidenta, este ca doctorul poate gresi. Daca greseste este greu sa te mai repare. In orice faci exista riscuri. Chiar si in a pune intrebarea asta. Ca se poate gasi unu sa rada de tine laughing

Parerea mea e ca daca nu ai suferit ceva accident teribil care sa te deformeze, nu ai nevoie de nicio operatie. happy