| Anonim_6759 a întrebat:

E pacat sa te masturbezi azi? Sau sa te uiti la filme porno?

Răspuns Câştigător
| Afdsa a răspuns:

Obsedatuleeeeeeeee straight face!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eh lasa ca Doamne Doamne ne intelege oricum daca n-ar vrea sa ne masturbam ne-ar fi dat cate o pereche stabila la fiecare.

| Puf a răspuns:

Sincer, tu ce crezi? Macar odata pe an sa ne aducem si noi aminte de Dumnezeu si sa-l cinstim...

| Adrian1997 a răspuns:

E mare pacat, s-ar putea sa ramai impotent, sau mai rau sa - ti picetongue

| EdiT a răspuns:

Obsedatuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! sad straight face

| muzicaparty a răspuns:

E pe dracu pacat.e ceva foarte normal.in fond de aia sunt si facute filmele porno sa te uiti la el daaa?

| Snake_4839 a răspuns:

Eu m-am uitat, nu stiu daca e bine sau rau

| alexuzu91 a răspuns:

Misogin esti tare rau mai facut sa rad asa e rolling on the floor