| tbxx a întrebat:

E pacat sa te uiti la filme porno?

Răspuns Câştigător
| EuCuTine a răspuns:

rolling on the floor) in primul rand rad pentru ca este haioasa intrebarea ta. Nu este pacat... nici masturbarea. Mereu religia a avut mare influenta in lume pentru lucrurile pe care le interzice si stiu sigur ca in biblie nu zici nimica da porno movies... Sa sti ca anumite lucruri scrise in biblie sunt false si sunt adaugate in functie de anul in care ne aflam. Asa CA dont stop the movie.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Din punctul meu de vedere e pacat doar de timpul pierdut...

| Азбука a răspuns:

Da, atunci cand te uiti singur.

| liviu89 a răspuns:

NoName
nu ar trebui sa il lasi sa se uite:-s

| BroascaCuElice a răspuns:

E pacat maa :]] daca doar te uiti si nu faci practica;;]

| Ambiguitate a răspuns:

Normal ca e pacat, daca dai drumul la un film porno poc dumnezeu iti da o palma peste cap, ai grija, cred ca majoritatea sa-u uitat macar la un film porno, ce conteaza un pacat in plus pe langa celelalte 9999999 nu?

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

E pacat!
Ai grija ce faci.
Plata pacatului e moartea.
Pocaieste-te de pacatul acesta si intoarce-te la Dumnezeu altfel vei pieri.
http://pathwaytobliss.tumblr.com/heaven%20hell

| Mirceamrc a răspuns:

Sa nu te uiti ca te omoara dumezeu cu arhanghelii si cu popii rolling on the floor

| anuska a răspuns:

Nu! normal ca nulaughing

| NoName_7204 a răspuns:

Haa rolling on the floor
Nu este pacat!
...si fratemiu de 9 ani se uita la filme din alea :-& rolling on the floor

| RaresCalina a răspuns:

Nu

| twister_4636 a răspuns:

Cati ani ai
?
nu cred

| Bogos_Liviut_1991 a răspuns:

Intrebarile astea de ce nu i le pui unui preot.sunt si site-uri ortodoxe unde ti se raspunde la intrebari."iluminatii" de aici nu te pot lamuri cu adevarat, crede-ma.

| Cubby a răspuns:

Haha. Uita-te la situ asta http://yourbrainonporn.com/ are foarte multe informatii utile.
Si ca sa raspund si eu. Din ce punct de vedere intrebi? Religios? Da, asa spune Biblia cica. Eu spun ca nu e pacat decat daca te simti tu vinovat cu vreo ceva dar cu siguranta nu este foarte sanatos la un moment dat