| penthouse a întrebat:

E periculos lichidul pre ejaculator? sunt riscuri ca prietena mea sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Lichidul preejaculator nu e periculos, in sensul ca nu e toxic. Riscul de sarcina de la lichidul preejaculator (daca esti absolut sigur ca nu ai scapat nici o picatura de sperma) este de 4-27% (in functie de perioada ciclului menstrual in care se gaseste partenera, deci deloc neglijabil.

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da, este periculos.

| katy a răspuns:

Sigur ca da, contine spermatozoizi, ar fi bine sa va protejati sau ea sa isi cumpere anticonceptionale la prescriptia medicului ginecolog

| ruPfashu a răspuns:

Ce intelegi tu prin lichid prea ejaculator? straight face Tu cred ca nici nu stii ce vorbesti.

| σяιgιηαℓ a răspuns:

Buna! Daca ai facut sex cu ea, poate fii ati luat prezervativ
? Daca iei prezervatiz ai sanse de 1% sa ramana.
Iar daca nu at-i luat aveti sanse de 50%! Bafta