| Xscape a întrebat:

Salut, TPU. Daca " te joci " cu prietena ta, dezbracati, insa nu o bagi, dar inainte ai avut lichidul pre-ejaculator, iar inainte de asta ai urinat, e posibil ca ea sa ramana insarcinata? Chiar daca ea e virgina, nu a bagat-o deloc si doar s-a jucat acolo la ea, nu a ejaculat. Exista riscul sa fi intrat parti din lichidul ala pre-ejaculator inauntru si sa se formeze vreo sarcina? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Daca nu a fost penetrare si ejaculare in vagin, nu poti fi gravida.

| Xscape explică (pentru Emilian65):

Dar acel lichid pre-ejaculator nu poate ajunge in vagin, cumva?

| 94Lucifer94 a răspuns:

Nu.

| Xscape explică (pentru 94Lucifer94):

Ceva argumente?

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru Xscape):

Păi în primul rând este nevoie de o anumită cantitate de spermă în interiorul vaginului pentru a avea loc fecundarea unui ovul. Și în al doilea, nu ai ajuns în vagin.