| VrRos780 a întrebat:

E posibil ca bărbat sa te dezvirginezi între 18 și 25 ani dacă nu ești popular?

38 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, poti

| ania a răspuns:

Dacă te insori in mod sigur.

| Violleta2022 a răspuns (pentru ania):

Mai femeie, nu mai da sfaturi aiurea!
Baiatul asta are 16 anisori si pocneste dupa dorinta de sex si tu-i spui sa se insoare?

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

As vrea eu sa mai am 16...

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

La 16 nu aveam dorinta de sex, cum o am acum la aproape 22.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Mai baiete, mai lasa naibii minciunile, ca pe contul inchis spuenai ca ai 16 ani, apoi 1 luna mai tarziu spuenai ca ai 20, acum ai ajuns la 22?

Tie chiar nu-ti este rusine sa minti?

Si te mai intrebi d ece nu agati nici o fata, din cauza asta,: mincinos si misogin, ca imediat incepi cu jignirile.

| RAY a răspuns:

Tu vrei sex gratis

| Violleta2022 a răspuns:

Da! De fapt nu ai nevoie sa fii popular deloc, ca sa ai sex si sa te dezvirginezi, doar de bani ai nevoie, ca sa mergi la prostituate, ca alea te rezolva imediat.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Nu ma refeream la prostituate, dragă Violeta
Ma refeream dacă poți sa te dezvirginezi ca un om normal, de rand, între vârstele alea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Da, este posibil si cu un om normal, de rand, dar numai daca acel om iti devine iubit sau iubita, iar dupa o perioada de cunoastere reciproca (cateva saptamani sau cateva luni), accepta sa aveti si sex.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

De ce sex după câteva luni și nu în maxim a doua întâlnire?

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Aa și cu o vedetă merge și din prima, nu? Adică doar un om de rand trebuie sa aștepte câteva luni de cunoaștere cu o femeie ca să aibă ceva cu ea

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Fiindca nici o fata cuminte nu va face sex cu tine la a doua intalnire, doar o prostituata.
Nu esti tu buricul pamantului, sa se sacrifice nimeni cu tine, sa-ti satisfaca cucul din pantaloni daca fata nu se convinge intai ca este indragostita de tine, ca are sentimente iar acest lucru nu se intampla niciodata la a doua inatlnire ci dupa mai multe saptamani sau chiar luni.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Și cum fete cuminți sunt doar 10% în toată România
Nu trebuie sa fie cuminte, trebuie doar să o fac sa ma placa din câteva cuvinte, dar nu am avut vrăjeală niciodată, că frumos sunt

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Fete cuminti sunt peste tot in proportie de 90%, dar nu le gasesti in bombele unde joci tu la pacanele si nici in crasma satului.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Eu pe toți care i-am auzit,au facut-o după doar câteva întâlniri sau chiar la prima intanire, nu cum spui tu, ca după câteva luni, dacă nu ești pregătit sau nu vrei ceva serios ii comunici fetei, nu?

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Si care-s aia toti, daca tu nu iesi din casa decat duminica cand te duci la pacanele si te intalnesti doar cu aia care nu au nici o fatasau femeie in viata lor?
Nu vezi ca toti rad de tine?

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Și fetele cuminți tot fac sex, dragă Violeta

| dullcat a răspuns (pentru VrRos780):

Te contrazici singur. Zici ca vrei fete cuminti, apoi ca nu vrei, vrei numai sa te placa din cateva cuvinte, adica vrajeala. Pune mana si munceste daca vrei sa te placa cineva, caci nicio relatie stabila, sanatoasa nu porneste de la vrajeala.

| VrRos780 explică (pentru dullcat):

Nu vreau o relație stabila
Vreau și eu ceva

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Fetele cuminti nu vor sex, vor intalniri romantice si iesiri la plimbare.

Cum tu nu veri relatie cu fetele, ti-am spus ca ai o singura optiune: prostituatele! dar nu uita, penytru a le avea si pe alea trebuie sa te duci la munca sa ai bani cu care sa le platetsi, ca nu poti cere de la parinti si bani pentru curve.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Da,m-ai convins pe viata ca femeile nu vor sex, când poți vorbi 10 minute cu una si dacă ii place de tine te invita ea

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Da, da...aseapta tu mult si bine ca sa vorbesti 10 minute cu o fata si sa te invite la ea laughing

| dullcat a răspuns:

Din moment ce tu ziceai ca ai 22, de ce intrebi de 18 si nu de 22-40? Ti se termina viata la 25?

| VrRos780 explică (pentru dullcat):

Dragostea cea mai mare se simte între 12 și 17 ani.
Eu cum n-am avut nici o iubita între acea varsta am pierdut cea mai frumoasa etapă a vieții. Iubirea matură nu e la fel.

| dullcat a răspuns (pentru VrRos780):

Nu e nicio dragoste atunci.E doar atasament superficial.Se numeste crush.La 12 ani cand esti inca doar un copil, singura dragoste ar trebui sa fie desenele animate sau jocurile, nu alte persoane.

| VrRos780 explică (pentru dullcat):

Și în ziua de azi la 12 ani toți copii știu ce e ăla sex...în ziua de azi.

| dullcat a răspuns (pentru VrRos780):

Newsflash: pe vremea mea tot asa era, stiai de la 11 sau 12 ani ce este sexul.Asta nu inseamna ca ne-am apucat toti de sex.Este o diferenta enorma intre cele doua.

| VrRos780 explică (pentru dullcat):

Ca sa știi ce e sexul trebuie sa-l practici. Tu te contrazici singură. Ai făcut ca să știi, recunoaște

| dullcat a răspuns (pentru VrRos780):

laughing Ce sa recunosc? Recunoaste tu ca ai o problema la creier din moment ce in conceptia ta toate fetele de 12 ani s-au apucat de sex. Sper ca nu zici asa inclusiv de mama sau bunica ta.
Singura mea problema la aceasta varsta era cand ratam episoadele din Naruto sau alte desene animate.Am facut sex abia dupa 18 ani, ca o persoana responsabila si deloc disperata, spre deosebire de tine.Recunoaste ca ai o problema si mergi la psiholog.

| VrRos780 explică (pentru dullcat):

Eu cred ca voi femeile care așteptați pana după 18 ani meritați tot respectul, dar astea care o fac la 12 ani sunt niște curve în devenire care se casatoresc la 20 ani și se despart și după rămân singure pe viata

| dullcat a răspuns (pentru VrRos780):

Cand vei inceta sa arunci cu atata ura vei primi si tu ce doresti.E ca in filme.

| Hyperion7 a răspuns:

Da.

| sammie a răspuns:

Fiecare om se dezvirigineaza cand crede el ca este pregatit, nu inseamna ca trebuie sa fi popular ca sa te dezviriginezi la 16 ani sau la 15 sau ca nu esti popular daca nu faci asa. Astea sunt doar copilarisme create de copiii de 14 ani.

| VrRos780 explică (pentru sammie):

La 16 sau 15 inseamna că n-a avut educație din partea părinților dacă la varsta aia face sex(pentru cine a făcut sa face la varsta aia pot apărea și probleme de sănătate)

| FindMyName a răspuns:

Pff, cine a zis ca trebuie să fi popular pentru a te dizvirgina?
Poți sa îți cauți o femeie și gata, nu trebuie sa fi popular.

| DorinaK a răspuns:

Daca ai bani platesti si gata. Se rezolva.

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Este o intrebare fara cuvinte. De ce NU apelezi la un psiholog sau la un site cu psihologi. Sa vezi acolo ce te-ar putea indruma? Ti se pare asa de important acest aspect?