| ggomule a întrebat:

E posibil ca greata de sarcina sa apara chiar dupa 1 -2 saptamani?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este posibil dupa 1-2 saptamani!

| corbulalbrosu a răspuns:

Este absolut IMPOSIBIL sa poata sa apara si/sau sa existe chiar si o singura forma de simptom de sarcina reala/adevarata care sa se manifeste inainte de cea de-a 5-a sau mai degraba a 6-a saptamana. Primul si unicul SIMPTOM DE SARCINA care apare dupa circa 2 saptamani de la fecundarea ovulului si formarea sarcinii care este implantat in uter, este LIPSA/NEINCEPEREA sangerarii menstruale. SanatatE!

| Peridava a răspuns:

Da.