| Available a întrebat:

E posibil ca la primul sarut sa o dau in bara? iar baiatul sa-si dea seama ca pentru mine e primul sarut?

8 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna hai s aiti sp ceva

eu prima oara cand m-am sarutat sti ca mi-a zis baiatu:? ca cine m-a invatat si la mine era abia primul sarut deci nu stiam nimic d sarutlaughing

deci nu trebuie sa iti fie frica totul vine d la sinelove struck

inclusiv fluturasi aiaday dreaming:X

| baru a răspuns:

Sall. Vei avea numai de castigat. Baietilor le plac fetele care nu sunt educate, sau profesioniste. Le plac incepatoarele. Au un iz de puritate, de claritate. Asa ca, curaj! Pa!

| kaya a răspuns:

Nu e ceva rau in asta, nu o vei da in "bara"... ai sa vezi la momentul potrivit cum este, nu trebuie sa ii spui nimic ca nu stii sa saruti, doar sa te lasi purtata de val si poate nici nu isi va da seama. Totul se invata!

| Alinaga a răspuns:

Depinde de tine cat de repede poti sa inveti de la el adica sa faci exact ce face el sa stii ca nu e greu si chiar daca isi da seama ce? sa se simta mandruu ca e primul barbat din viata ta si sa te iubeasca mai mult dar pacat ca barbatii sunt niste porci si nu aprecieaza pop si succdes mai departe
sper ca te am ajutat

| Tigrilă a răspuns:

Phaaa vine cutremurul, armagedon, vine taifunu peste tine daca o dai in bara ai grija sa nu patesti ceva grav,
ce *** se poate intampla e un sarut nu o operatie pe creier, in clipele alea eu cred ca o sa fie mai emotionat ca tine. chill out
distractie placuta

| blogspot_3915 a răspuns:

Nu draga stai linistitatongue
Asta vine de la sine.
Te lasi purtata de val si o sa vezi cu ewinking
N'o sa dai in bara iti garantezbig grin
Sper ca te-am ajutat destull
Bafta :*

| scania124 a răspuns:

Am sa iti spun un secret, baietii sunt multumiti sa primeasca un sarut
si pe baieti ca fata ii cuceresti foarte repede daca te bagi cu ei in seama sau ii saluti deja isi da seama ca ceva se intampla si o sa mearga in limbi dupa tinewinking