| anonimaTHAail a întrebat:

Exista sanse ca baiatul cu care te saruti sa nu-si dea seama ca e primul tau sarut? (El are ceva experienta)

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu.

| sierra1 a răspuns:

Poate da, poate nu - dar ce contează?

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate ca DA, poate ca NU (vorbalui @sierra1). Si chiar ca acest aspect NU are absolut nicio importanta, in cazul in care acel sarut va face placere deopotriva. Succes!

| Jay1 a răspuns:

DA există. cunoaste tehnica cum merge?

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Jay1):

Exista o anumita tehnica?

| Atlas33 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie jena de asta chiar daca va intelege ca esti principianta..nici el nu a stiut la inceput si ma gandesc ca e placut sa-ti descopere usor usor tainele amorului.

| TsunadeSama a răspuns:

Vai, dar ce probleme mai aveti. E complet irelevant daca isi da sau nu seama, sau daca e prima data sau a 54a. Nu exista bine sau rau cand vine vorba de a saruta, fa-o doar natural, nu e niciun concurs, nu te premiaza sau huiduie nimeni.

| R00xy a răspuns:

Poate daca te vede ca saruti mai stangaci. Nu prea stiu cum pare sa saruti mai ca incepator, adica nu am sarutat pe nimeni sa mi se para ca nu stie. Doar moduri diferite de a saruta.