| 69Morena69 a întrebat:

E posibil ca un baiat sa ii spuna unei fete ca nu o place, ca are pe alta, dar el ii face cu ochiul, o ia in brate strans, ii ia apararea...etc

Răspuns Câştigător
| unconnected a răspuns:

Pai aici intervine intuitia feminina.Aseaza lucrurile cap la cap si fa-ti ordine printre ganduri.Poate ca ii e prea rusine sa recunoasca ca ii place de tine si apeleaza la limbajul semnelor.Poate crede ca tu vei intelege ca te place si vei face tu primul pas.Dar mai intai intereseaza daca chiar are prietena. Daca nu are, ei bine atunci sigur ii place de tine si ii e rusine sa recunoasca. Daca are atuncipoate simte o simpatie pentru tine, sau te considera o prietena buna
In concluzie ar fi posibil...happyhappyhappy

1 răspuns:
| smileforme01 a răspuns:

Pai exista baieti care fac genul asta de lucruri doar cand vor ceva in schimb sau poate te place dar nu vrea sa se despare de prietena lui sau ceva de genulhappy