| aliali2000 a întrebat:

Hei imi place de un baiat din scoala. Deci cand vorbesc cu el ma inrosec foarte tare iar el nu stie ce sa spuna. Problema este ca el se uita si dupa alte fete si le face cu ochiul. Iar pe mine ma deranjeaza. Deci ce pot sa fac sa ii placa de mine?

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Pai vorbeste mai mult cu el, fii mai aproape in preajma lui si ajuta-l la anumite chestii asa va vedea ca iti pasa de el si poate ai o sansa sa ai o relatie cu el.

| SpeșălGirl a răspuns:

Primul pas este acela de a deveni prietena lui cea mai buna.Radeti,iesiti in oras, dupa ce va ADORA sa petreaca timpul cu tine, va incepe sa simta o atractie fata de tine si tot asa pana cand BOOM! Sunteti impreuna.Nu forta lucrurile, pur si simplu, vezi ce-i place si vorbeste cu el despre lucrurile pe care le aveti in comun.