| Gogoasa24 a întrebat:

E posibil din cauza unei infecții urinare și o durere la zona intime sa nu ma mai excit și sa am erectie? Am programare la analize și le sud la urologie și am vrut sa știu.

Răspuns Câştigător
| gaagaga a răspuns:

Pai crec ca iti spun si aia acolo la analize ca daca nu te duci degeaba. parerea mea este ca ar treabui sa astepti rezutate le de acolo si apoi sa pui intrebari aici. mult scucces!

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca exista si o asemenea posibilitate, fiindca atunci cand nu esti sanatos d.t.p.d.v. iti piere orice pofta si/sau dorinta. big grin