| TheAlphaFemale a întrebat:

E posibil sa ajungi sa iubesti pe cineva desi nu mai sunteti impreuna?

5 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Da straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Este foarte posibil si cu atit mai dureros cind o faci in tacere.Mult noroc.

| Stephh a răspuns:

Da.e posibil. Dacă ţii cu adevărat la persoana aceea. Dacă ai iubit'o sincer, mereu! Dacă dintr'o simplă greşeală l-ai pierdut..pentru că ţi-a fost frică să-i spui ceva anume.Este foarte posibilhappy. Pentru că ştii ce personalitate are şi alteleoh go on.Baftăă!

| 97gaby a răspuns:

Bineinteles.eu inca il iubesc desi ne-am despartit acum 1 an si 3 luni.shi acum imi vine sa urlu pentru ca nu am shtiut sa il apreciez atunci cand eram impreuna...deshi mia oferit inca o shansa.in fiecare zi regret asta.e adevart ca nu stii cat ti la o persoana dact dupa ce ai pierduto.e groaznic sa stiu ca se vede cu altcineva dar macr acum e fericit.
deci ca sa-ti raspund la intrebare da poti iubi pe cineva chiar si dupa ce v-ati despartitwinking

| Dienuttza a răspuns:

Adica ai fost cu cineva v'ati despartit iar acum il iubesti din nou? ca n-am inteles prea bine! Si da poti face asta pentru ca dupa despartire simti din nou cand il vezi sau asa acele clipe sau momente frumoase petrecute impreuna ti le reamintesti si asa revii din nou la acele sentimente!happy