| Alinavirsta200 a întrebat:

E posibil sa fiu însărcinată dacă am făcut anal neprotejat acum aproape 2 luni și mi a venit menstruația de 2 ori de atunci?

6 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Nu...de la anal nu ai cum sa ramai insarcinata.

| corbulalbrosu a răspuns:

NU,in nici un caz nu poti fi insarcinata. Menstruatia reprezinta GARANTIA ca in proportie de 99, 99% in ciclul menstrual ce tocmai s-a terminat nu s-a format o sarcina, deoarece intotdeauna MENSTRUATIA reprezinta de fapt inceperea unui nou ciclu menstrual. De altfel in urma unui sex anal practic este aproape intotdeauna IMPOSIBIL sa se formeze o sarcina. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Nu.
Dar faptul că întrebi asta mă face să cred că ai ceva probleme, altfel nu erai speriată. Mai bine mergi la un medic să te consulte și să te liniștească (fie că nu ai nimic, fie - dacă ai - să îți prescrie tratamentul adecvat).

| Oana92 a răspuns (pentru mihai69):

Merge degeaba. Din nefericire pentru prostie inca nu s-a gasit leacul...

| Emilian65 a răspuns:

In urma unui sex anal nu se ramane gravida. Gravida, se poate ramane daca ai facut sex normal si a ejaculat in tine.

| Elena_Oana_2000 a răspuns:

Nu ai cum happy