| anonim_4396 a întrebat:

E posibil sa fiu insarcinata daca azi trebuia sa imi vina menstra si nu mi-a venit, dar imi curge ceva maro pe chilot, si am usoare dureri de burta, mentionez nu am avut contact sexual dar m-am atins cu putin lichid seminal inauntru cand se uscase deja dupa vreo 20 min

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata, ceea ce ai tu acum se numeste eliminare fractionata de endometru si este semnul unei dereglari hormonale. Dupa menstruatie, e nevoie sa te duci la ginecolog

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Cum adica te'ai atins cu lichid seminal inauntru cand se uscase? Chestia asta nu are logica.Nu te mai panica atata doamne. E prima zi.Mai asteapta poate iti vine maine sau peste doua ziel sau o saptamana. daca iti intarzie mai mult de o saptamana fa un test de sarcina si scapi de griji.Pesimiste mai sunteti

| lumylumy a răspuns:

Nu fata stai lin, nu ramai asa usor gravida, mai asteapta si o sa_ti vina!