| Miriamm a întrebat:

Va rog din inima, ajutatti.ma pentru ca sunt disperata. Pe 27 februarie, am avut "contact sexual" cu prietenul meu. Sa va spun mai exact cum s. a intamplat: el m-a frecat cu mana jos si cred ca avea lichid seminal pe mana, nu stiu sa se fi intamplat asta concret, dar ma gandesc... Iar pe 3 martie, mi-a venit mentruatia si m-a tinut 7 zile, iar in a3-a zi, seara, dupa ce am iesit de la dus nu mai aveam nicio pata pe absorbant, insa dimineata si. a reluat cursul. a fost ok. Acum insa, suntem in 31, si cand am ajuns acasa, pe la 8 si jumatate, seara am vazut pe chilot o pata maro, am intrat la dus si acum e ora 11 si nu mi-a curs nimic pe absorbant si nici nu ma doare spatele sau burta, dar mi-e putin rau si mi-e cam somn. Sunt foarte speriata, va rog ajutatai-ma, de ce mi s. a intamplat asta? Tin sa mentionez ca sunt virgina si de atunci, de pe 27 nu am mai avut niciun contact. Va rog ajutati-ma. credeti ca sunt insarcinata? De ce s-a oprit? Sau ce este mai exact asta? E menstruatie sau nu?

VA multumesc anticipat. Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| DascaluViorel a răspuns:

Nu sunt fata dar cred ca pot da un mic sfat. daca recent ai avut o raceala sau ai luat diferite medicamente sangerarea se poate opri pentru o zi sau cateva ore si va reven... nu esti gravida deci stai relax...

| Miriamm explică (pentru DascaluViorel):

Da, sunt racita si am luat si antibiotice pentru o gripa. Multumesc frumos pentru raspunsul tau:*

7 răspunsuri:
| Adelinesmile a răspuns:

Daca spui ca a fost doar cu mana. Nu, nu ai cum sa fi insarcinata. Cu atat mai putin ca ti-a venit menstruatia si mai esti si virgina.

| Miriamm explică (pentru Adelinesmile):

Multumesc frumos pentru raspunsul tau, dar de ce mi s-a oprit acum? O sa isi revina?

| Adelinesmile a răspuns (pentru Miriamm):

Stai calma ca ciclul nu este regulat si nu o sa fie exact pana la 20 de ani. Iti spun sincer ca mi`e imi venea doua zile, o zi nu, dupa iar. Si nu am nimic thinking Isi revine de la sine, nu trebuie sa te sperii.

| s3byk91 a răspuns:

Deci, e logic ca nu ai cum sa ramai insarcinata, nu te speria nu ai nimic, tot ce ti se intampla este ca hormonii isi fac efectul, vorbeste cu mamata si spune-i despre menstruatie, nu ii zii nimic despre ceea ce s-a intamplat cu iubitul tau nu are absolut nici o legatura. nu ai absolut nimic, asa vi se intampla voua crede-ma. sper ca te-am ajutat, nu mai fii speriata draga. Bafta

| georiana a răspuns:

Este imposibil sa fi insarcinata..stai calmabig grin

| TheAvenger a răspuns:

I have no idea.thinking