| Anonim1235690 a întrebat:

E posibil sa raman insarcinata daca am facut sex neprotejat doar 10 minute, apoi protejat tot restul actului sexual? Ciclul meu menstrual a aparut acum 4 zile, dar nu este la fel. Culoarea lui difera, cateodata este inchis, cateodata deschis. Ba maro spre negru, ba rosu deschis spre roz. Dureri am la fel ca de ciclu, dar nu stiu ce sa mai cred. Sunt disperata, este posibil sa fie vorba de o sarcina?

1 răspuns:
| CIaudiu a răspuns:

Nu e posibil sa ramai insarcinata, dar e foarte posibil sa fi o analfabeta care face sex dar habar nu are cu ce se mananca toata treaba asta. N-ai idee ce intrebare tampita ai pus. Sa nu stii cu ce se mananca toata treaba asta e ca si cum n-ai stii sa citesti sau sa nu stii tabla inmultirii. Atat de grav este.