| Anonim1235690 a întrebat:

Bun. Deci, acum 3 saptamani am avut un contact sexual cu partenerul meu. Prima oara o facusem neprotejat 10 minute, apoi protejat. Am incercat sa avem mare grija sa nu se întâmple nimic rău. Prezervativul nu s-a spart. El nu si-a dat drumul nici in mine, nici pe langa. Acum 4 zile mi-a aparut menstruatia, dar nu e ca o menstruatie obișnuită. Curge putin, culoarea sangelui difera, primele 2 zile foarte inchisa culoarea lui, apoi rosu aprins spre roz. Țin să menționez și că am făcut mult sport luna asta si ca m-am si stresat mult cu treaba asta, am febra musculară abdominala, dureri ca de ciclu normal. Pur si simplu, sunt disperata in ceea ce ma privește. Suntem amandoi la fel. El spune ca nu e posibil sa se intample pentru ca am fost foarte atenti, dar sanse mici tot exista, iar asta ma sperie groaznic. Ma gandesc si ca poate am vreo infecție sau raceala, voua vi s-a intamplat?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia nu este posibil sa fii gravida.

| Crackman a răspuns:

În primul rand dacă ești la început s-au produs schimbări
2 nu încerca aici sa găsești răspunsul decât la un medic afli
3 nu ești însărcinată sigur dacă asta ii frica ta

| Dhdhhdhfhfh a răspuns:

Cred că ai infecții cu transmitere sexuală.Va trebui sa te duci la spital.Dar data viitoare când faci sex cu prezervativ sa fie protejat