| Soricel234567 a întrebat:

E rau daca la 14 ani impliniti sa am penisul de 17cm?

14 răspunsuri:
| ladyi a răspuns:

Nup.dar la 20 de ani o sa o ai cat negrii.

| Denis777 a răspuns:

Si eu am acceasi varsta si acceasi lungime avem cu ce sa ne mandrim.laughing

| Schwarzz a răspuns:

Mda,e foarte rau.Peste patru ani va cadea si vei ramane fara.loser

| r3ally a răspuns:

Mai taie din el da-l draqwinking

| MayanMistica a răspuns:

In erectie?!

| ριтιкσтh a răspuns:

E rau ca la 14 ani sa ai o mentalitate atat de josnica! Ma copilu tu sigur ai 14 ani?laughing

| ImLost a răspuns:

Bucura'te de copilarie! nu te gandii de la anii astia la asta. o sa ai timp! in schimb timpul nu il mai dai inapoi.

| alexeu998 a răspuns:

La 20 de ani o sa il ai de 35cm si o sa il legi cu o funda de picior

| mahmy97 a răspuns:

Nup

| PentruLiniste a răspuns:

Exista un singur pericol...
Eu am 70 de ani si ca sa merg am nevoie de un ciumag ca sa ma ajute..si..atunci cand vine un caine, in loc sa dau cu ciumagul, dau cu penisul si ma doare.(am 70 de ani impliniti si am penisul de 63)

| ImLost a răspuns (pentru PentruLiniste):

laughing)))))))))))))))

| Rooobi a răspuns (pentru PentruLiniste):

Mult prea mic pentru varsta ta, eu atunci il aveam dublu cat tine

| Raaress a răspuns (pentru Rooobi):

rolling on the floordoamne

| Raaress a răspuns (pentru Rooobi):

Da frate bravo la 21 o sa fii star pornolaughing