| KindKid17 a întrebat:

E semn bun daca fata pe care o plac vrea sa vina la sala cu mine?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu neaparat. Poate vrea sa mai slabeasca.

| Adry05 a răspuns:

Nu neaparat, poate doar n-are cu cine altcineva sa mearga

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da.

| Plato a răspuns:

E semn neutru.

| flixbuster a răspuns:

Eu as zice ca nu;)

Se foloseste de tine ca sa intre acolo unde sunt multi masculi musculosi si asudati ca sa-si clateasca ochii macar - daca nu sa-si aleaga altul pe spranceana.

Tu daca te-ai duce cu ea la sala unde se intind toate gagicile, te-ai duce sa te uiti doar la curu' ei sau ti-ai beli ochii si ti-ar curge balele dupa toate cururile? Zic si eu...

Recomandare: intreab-o direct pe ea de ce vrea sa mearga cu tine si vezi cat ii ia sa raspunda si unde se uita cand o face. Daca se gandeste cam mult si cand zice ceva privește în dreapta sus (în dreapta ei), atunci te cam minte:

http://www.traininguri.ro/......-te-minte/