| anonim_4396 a întrebat:

E un baiat care imi place foarte mult si i-am zis unui prieten de-al lui sa ii zica sa stea cu mine, iar el cand ma vede imi zambeste mereu.sta ce sta cu baietii si se mai uita la mine si iar imi zambeste dar nu imi da nici un raspuns, ca vrea sa fie cu mine sau ca nu vrea, iar cand vreau sa vorbesc ceva cu el sta foarte apropiat de mine si imi vorbeste calm.Credeti ca ma place? Ce sa ii zic ca sa il conving sa stea cu mine? Stiu ca nu e normal sa zic eu ca sunt fata, dar daca vad ca el e cam timid.ma bag eu.

Răspuns Câştigător
| Urzică a răspuns:

Sigur te place.Nu mai astepta sa ti-l sufle altul, pune tu mana pe el pentru ca nu e nici o rusine sa-l intrebi pe un baiat daca vrea sa fie cu tine. E timid si incearca o abordare ca sa intelegi ca el te place.Incearca sa vorbesti cu el si poate :->...

Sa ne spui si noua ce ai facut!happy

Baftaa multaa!

Fundita?!

EuSiAtat

3 răspunsuri:
| Urzică a răspuns:

Multumesc pentru fundita happy.

| Miruna_7873 a răspuns:

Pai e clar ca iti face ochi dulci.Luati-o mai usor... s-ar putea ca baiatul sa vrea mai intai sa te cunoasca etc. Daca vezi ca situatia chiar nu se schimba iar el continua cu flirtul dar nu se hotaraste asupra unei decizii( sa te intrebe daca vrei sa fii tu cu el sau nu) preia initiativa :d
BAFTA :*.

| annyalexa a răspuns:

Te place. Probabil nu are inca destul curaj sa iti spuna. Nu insista tu prea mult. Nu te arata prea disponibila. Fii mai misterioasa si ai sa vezi ca raspunsul va fi unul pozitiv si foarte curand.hee hee
Succes >big grin