| LeeJiEun a întrebat:

E un baiat pe care-l plac. El nu stiu daca ma place.
Am incercat sa vorbesc pe facebook cu el,am vorbit dar apoi dupa cateva zile cand i-am scris iar,nu mi-a raspuns, desii a vazut ce i-am scris. De ce se comporta asa cu mine? Adica cu oricine altcineva care ii scrie vorbeste mult.
Pareri?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fiindca te place foarte mult!

| Anonymous1995 a răspuns:

Exista 2 posibilitati: ori a uitat sa răspundă, ori nu a vrut, cel mai bine e sa il intrebi happy

| Leerix a răspuns:

Ti-a dat seen? :O Vai, ce tragedie! Cat tupeu! Cum a indraznit? :O http://cdn.ientry.com/sites/webpronews/pictures/fbunseen2_616.jpg :))

| вσмвση3ℓ a răspuns:

Sau e intr-o relatie si nu stie ce sa spunawinking

| loveM a răspuns:

Buna... pai ori a uitat sa-ti raspunda, ori nu avrut... desi daca doar tu l-ai bagat in seama pe facebook, cred ca nu prea ii facea placere sa vorbeasca cu tine si ti-a raspuns din amabilitate, plictiseala, etc. poate are prietena si nu vrea sa iti zica si din cauza asta nu-ti raspunde sau poate nu vrea sa vorbeasca cu tine pentru ca si-o fi dat seama ca il placi, iar el nu pe tine.
tot ce poti sa faci e sa il intrebi de ce face chestia asta... bafta! happy